×

Błąd

Nie masz uprawnień, by zobaczyć tę część witryny.

Pokój z kominkiem

Ocieplanie pianą pur, ocieplanie domów celulozą | Krościenko | Nowy Targ

Jeśli chcecie przeprowadzić remont lub termomodernizację domu, budynku gospodarczego lub firmy, nasza firma remontowo-budowlana chętnie Wam w tym pomoże. Działamy sprawnie i oferujemy niskie ceny, a do wykończenia wnętrz i ocieplenia wykorzystujemy sprawdzone materiały.

O nas


Informacje o firmie Sowa G2 Grzegorz Sowa

Nasza firma działa w branży budowlanej i ociepleń od 2018 roku. Siedziba firmy znajduje się Krościenku nad Dunajcem, jednak zasięg naszej działalności obejmuje województwo małopolskie, podkarpackie i śląskie. Oferujemy usługi remontowo-wykończeniowe oraz zajmujemy się montażem systemów dociepleń, a z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy, którym zależy na estetycznych i ciepłych wnętrzach. Naszym celem jest nie tylko zwiększenie komfortu, ale również poprawa parametrów izolacji termicznej obiektów mieszkalnych, użytkowych i przemysłowych, aby uzyskały status budynków energooszczędnych.

Oferta


Oferujemy usługi wykończeniowe, które odmienią Wasze pomieszczenia, a montowane przez nas sprawdzone systemy dociepleń sprawią, że Wasze domy i firmy staną się energooszczędne.

To co nas wyróżnia


Ikona orderu

Wieloletnie doświadczenie

Ikona kalendarza

Terminowość w działaniu 

Ikona robotnika

Wyspecjalizowana kadra

Ikona ocieplania

Dokładność i precyzja

Oferta


Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Szukacie ekipy remontowej?

Szybkie remonty i skuteczna termomodernizacja w dobrej cenie.

0

Lat doświadczenia

0

Zadowolonych Klientów

ikona strzałki
0

Ocena Klientów